USKLADIMO FREKVENCIJE

U Županji sve veći broj privatnih iznajmljivača

Kategorija: /
Prema podacima Turističke zajednice Grada Županja tijekom 2019. godine zabilježen je 2.881 dolazak gostiju u Županju koji su ostvarili 5.813 noćenja.
Od toga broja domaći turisti su u Županji ostvarili 3.498 noćenja, a strani turisti 2.315 noćenja. Godinu ranije bilo je manje dolazaka gostiju, 2.777, ali noćenja više: čak 6.963, ističu iz Turističke zajednice Grada Županja. Tijekom prošle godine domaći turisti su ostvarili 1.539 dolazaka u Županju, a strani turisti, prema podacima Turističke zajednice, ostvarili su 1.342 dolaska u Županju.
Inače, u našem je gradu sve veći broj privatnih iznajmljivača. Na skupštini Turističke zajednice Grada Županja direktor Turističke zajednice Mirko Bačić izrazio je zadovoljstvo pozitivnim smjerovima koji su u Županji u posljednje vrijeme doveli do povećanja broja smještajnih kapaciteta u privatnome smještaju, tako da je sada u gradu registrirano čak 17 iznajmljivača.
Hitovi: 794