USKLADIMO FREKVENCIJE

Vozač s 2,07 promila alkohola u krvi udario u vozilo policije

Kategorija: /
Autor: B. G. Dabić

Tijekom razdoblja od 10. do 13. studenoga 2017. godine provedene su pojačane aktivnosti policije na spriječavanju događanja prometnih nesreća i utvrđivanje prisutnosti alkohola u organizmu kod vozača.

Zatečeno je 19 vozača motornih vozila sa prisutnošću alkohola u organizmu od 434 vozača koja su podvrgnuta nadzoru alkohola u organizmu. Vozači starosti do 24 godine (mladi vozači) zastupljeni su u 10 prekršaja nedopuštene koncentracije alkohola u organizmu i to: do 0,5 promila tri mlada vozača, od 0,5 do 1,00 promila šest mladih vozača i od 1,00 do 1,50 promila jedan mladi vozač, navodi se u izvješću PU Vukovarsko-srijemske.

Od događanja izdvajaju prometnu nesreću na području Policijske postaje Vrbanja, u kojoj je vozač osobnog automobila sa prisutnošću alkohola u organizmu od 2,07 g/kg udario u službeno vozilo policije.

Hitovi: 1782