USKLADIMO FREKVENCIJE

Maskirani razbojnik opljačkao poslovicu igara na sreću u Županji

Kategorija: /
Autor: B. G. Dabić

U poslovnici igara na sreću u Županji, u ulici J. J. Strossmayera, u petak 2. ožujka, oko 18,40 sati, maskirani muškarac, uz prijetnju, od 59-godišnje djelatnice, zatražio je novac. Nakon

Nakon što mu je 59-godišnjakinja predala više tisuća kuna, muškarac se udaljio u nepoznatom smjeru. U događaju djelatnica nije ozlijeđena. U tijeku je kriminalističko istraživanje, navodi se u pripćenju PU Vukovarsko-srijemske.

Jučer, 4. ožujka, oko 6,00 sati, u blizini odmorišta „Bošnjaci“ izbio je požar na autobusu „Mercedes“ kosovske prijevozničke tvrtke, koji se kretao prema graničnom prijelazu Bajakovo. Vozač, 52-godišnji državljanin Kosova, pokušao je ugasiti požar koji je izbio u spremniku za prtljagu ispod prednje lijeve strane autobusa, no, požar su u potpunosti ugasili vatrogasci DVD Županja. U požaru nije bilo ozlijeđenih osoba. Očevidom je utvrđeno kako je uzrok požara kvar na električnim instalacijama autobusa, kaže se u priopćenju PU Vukovarsko-srijemske.

Hitovi: 1362