USKLADIMO FREKVENCIJE

Trojica muškaraca pobjegli iz prostorija policije u Županji

Kategorija: /
Autor: B. G. Dabić

Policijski službenik policijske uprave vukovarsko-srijemske je danas oko podneva, u Osječkoj ulici u Županji, u zrak ispalio hitac upozorenja, a kako bi istim upozorio i spriječio u daljnjem bijegu trojicu muškaraca koji su u tom trenutku bježali iz službenih prostorija policije, navodi policija.

Policijski je službenik izdao zapovijed osobama da se zaustave, a na što su se one oglušile. Potom ih je upozorio da će uporabiti vatreno oružje ukoliko nastave bježati, ali su oni i nakon upozorenja nastavili bježati zbog čega je policijski službenik ispalio hice u zrak.

Policija za osobama u bijegu intenzivno traga. 

Tijekom navedenog događaja nitko nije ozlijeđen.

Hitovi: 387