USKLADIMO FREKVENCIJE

Vozio usprkos zabrani, s više od 3 promila alkohola u krvi

Kategorija: /
Autor: B. G. Dabić
Policija izdvaja postupanje policijskih službenika prilikom nadzora i kontrole prometa 10. veljače oko ponoći kada je zaustavljen 42-godišnjak koji je upravljao osobnim automobilom „Audi A3“ vukovarskih registracijskih oznaka, koji je upravljao vozilom pod utjecajem alkohola (3,22 g/kg) i dok mu je izrečena zabrana upravljanja motornim vozilima „B“ kategorije. Policijski službenici su zbog sprječavanja nastavka činjenja prekršaja vozača uhitili i uz naredbu smjestili u posebnu prostoriju do prestanka djelovanja opojnih sredstava.
Na Općinskom sudu u Vukovaru proveden je žurni prekršajni postupak te mu je određeno zadržavanje u zatvoru u trajanju od 13 dana. Policijski službenici prevezli su ga potom u Zatvor u Osijeku, navode iz policije.

 

Hitovi: 478