USKLADIMO FREKVENCIJE

Policija razriješila pljačku u Gradištu i privela 44-godišnjeg državljanina Srbije

Kategorija: /
Autor: B. G. Dabić
Dovršenim kriminalističkim istraživanjem utvrđena je sumnja kako je 44-godišnji državljanin Republike Srbije u ranim jutarnjim satima 14. travnja 2019. godine provalio u obiteljsku kuću u Ulici braće Radić u Gradištu
te iz spavaće sobe u prednjem dijelu kuće otuđio nekoliko desetaka tisuća kuna dok se oštećeni 83-godišnjak nalazio u stražnjem dijelu kuće.
Uz kaznenu prijavu, 44-godišnjak je danas, 3. ožujka, predan pritvorskom nadzorniku Policijske uprave vukovarsko-srijemske.
 
Tijekom protekla 24 sata na području PU vukovarsko-srijemske zabilježena je jedna prometna nesreća u kojoj su dvije osobe teže i jedna lakše ozlijeđena, o čemu više slijedi:
Jučer, 2. ožujka oko 23 sata, 45-godišnjak iz Nuštra je, pod utjecajem alkohola (2,03 g/kg), upravljao osobnim automobilom „Ford Focus C max“ vinkovačkih registracijskih oznaka krećući se kolnikom županijske ceste iz smjera Ostrova u smjeru Nuštra. Dolaskom do ulaza u Nuštar, nije ostavio dovoljan razmak između vozila s kojim se mimoilazio te vozilom udara u lijevu stranu osobnog automobila „Audi A3“ osječkih registracijskih oznaka kojim je iz suprotnog smjera upravljao mladi vozač, 19-godišnjak iz Ostrova, koji također nije ostavio dovoljan razmak između vozila s kojim se mimoilazio. Nakon udara oba vozila slijeću zadnjim dijelom u odvodni kanal.
Uslijed udara 45-godišnji vozač je lakše ozlijeđen, dok su putnik u njegovom vozilu i 19-godišnji vozač teže ozlijeđeni.
Zbog izazivanja prometne nesreće u cestovnom prometu, protiv oba vozača slijedi podnošenje kaznene prijave Općinskom državnom odvjetništvu u Vinkovcima.
 
 
 


 

Hitovi: 242