USKLADIMO FREKVENCIJE

Priveden zbog više kaznenih djela

Kategorija: /
Autor: B. G. Dabić


Provedeno je kriminalističko istraživanje nad 54-godišnjakom iz Račinovaca zbog sumnje u počinjenje više kaznenih djela proizašlih iz narušenih obiteljskih odnosa što je kulminiralo 2. ožujka u dvorištu obiteljske kuće u Ulici Matije Gupca u Đurićima.

Temeljem naloga Županijskog suda u Vukovaru, 3. ožujka izvršena je pretraga doma i drugih prostorija 54-godišnjaka. Pretragom je pronađena automatska puška i streljivo koje je 54-godišnjak nezakonito posjedovao, za što također slijedi kaznena prijava, dok je oružje i streljivo oduzeto.

Danas, 4. ožujka, 54-godišnjak je predan pritvorskom nadzorniku Policijske uprave vukovarsko-srijemske.

 

Dovršenim kriminalističkim istraživanjem nad 47-godišnjakom i 37-godišnjakom iz Ostrova utvrđena je sumnja kako su motornom pilom posjekli i otuđili nekoliko stotina stabala bagrema na salašu u Jarmini na poljskom predjelu Vidraš, te time oštetili vlasnika, 58-godišnjaka iz Jarmine, za iznos od nekoliko tisuća kuna, izvješćuje policija.

Hitovi: 623