USKLADIMO FREKVENCIJE

Poginuo 21-godišnjak

Kategorija: /
Autor: B. G. Dabić


Policijska uprava vukovarsko-srijemska javlja kako je 2. svibnja oko 2,25 sati, u Iloku, nerazvrstanom cestom uz rijeku Dunav, 21-godišnjak iz Iloka je pod utjecajem alkohola upravljao osobnim motornim vozilom Opel Astra vukovarskih registarskih oznaka, a pritom je kao suputnika prevozio 21-godišnjaka iz Bapske.Uslijed zasad neutvrđenih razloga, 21-godišnji vozač iz Iloka je skrenuo vozilom sa ceste zbog čega je došlo do slijetanja vozila u rijeku Dunav, gdje se vozilo uslijed neprilagođenog kretanja i prevrnulo na krov.  21-godišnjak iz Iloka se uspio sam izvući iz vozila te je glasno tražio pomoć dozvavši pritom dvojicu mladića iz Iloka, koji su pomogli u vađenju 21-godišnjaka iz Bapske koji je nakon prevrtanja ostao u vozilu.

Na mjestu događaja HMP Ilok oživljavala je mladića iz Bapske, no u 03,23 su konstatirali smrt.

Policija osigurava mjesto događaja gdje će se u jutarnjim satima 02. svibnja provesti očevid kako bi doznali okolnosti stradavanja.

Hitovi: 258