USKLADIMO FREKVENCIJE

Policajka pucala na provalnika koji je napao

Kategorija: /
Autor: B. G. Dabić
Oko 1 sat 28. srpnja u Ulici Ante Starčevića u Vinkovcima prilikom sprječavanja i hvatanja počinitelja zatečenog u provali u trgovinu mješovite robe, počinitelj je napao policijsku službenicu.Kako bi od sebe otklonila napad, policijska službenica je u nužnoj obrani uporabila sredstva prisile vatreno oružje pri čemu je napadač zadobio prostrijelnu ranu. Dodatno angažirani policijski službenici na mjestu događaja odmah su pozvali hitnu medicinsku pomoć kojom je provalnik prevezen u OŽB Vinkovci gdje je hospitaliziran.
Utvrđeno je da je provalnik 30-godišnjak iz Vinkovaca.
Na mjestu događaja očevid je provela zamjenica ŽDO Vukovar, a s ciljem utvrđivanja svih okolnosti događaja poduzimaju se daljnji izvidi.


Hitovi: 241