USKLADIMO FREKVENCIJE

Stravična prometna nesreća u Starim Mikanovcima: Auto sletio s ceste, poginule četiri mlade osobe

Kategorija: /
Autor: B. G. Dabić
Oko 1 sat 30. srpnja u Osječkoj ulici u Starim Mikanovcima dogodila se teška prometna nesreća u kojoj su četiri osobe smrtno stradale. 19-godišnji vozač je uslijed neprilagođene brzine osobinama ceste izgubio nadzor nad osobnim automobilom „Audi“ đakovačkih registracijskih oznaka, sletio s kolnika i udario u obiteljsku kuću. Uslijed udara, 19-godišnji vozač, 18-godišnja suvozačica te 18-godišnji putnik i 20-godišnji putnik na stražnjem sjedištu smrtno su stradali na mjestu prometne nesreće.
Na mjesto događaja pristupili su HMP Vinkovci, pripadnici DVD Stari Mikanovci i JVP Vinkovci te mrtvozornik i patolog OŽB Vukovar, izvjestila je policija.
Očevid prometne nesreće provela je državna odvjetnica Općinskog državnog odvjetništva u Vinkovcima u suradnji s policijom, navodi se u Izvješću PU Vukovarsko-srijemske.
Slijedi obdukcija smrtno stradalih.
Hitovi: 259