USKLADIMO FREKVENCIJE

U Savi kod Rajevog Sela pronađeno mrtvo tijelo nepoznate žene

Kategorija: /
Autor: B. G. Dabić

Jučer , 23. ožujka , oko 17,15 sati , u Rajevu Selu uočen je leš u rijeci Savi. Očevidom je utvrđeno kako se radi o mrtvom tijelu nepoznate ženske osobe. Tijelo je prevezeno na Odjel patologije Opće županijske bolnice Vukovar gdje će biti obavljena obdukcija i utvrđivanje identiteta, stoji u priopćenju PU Vukovarslo-srijemske.

Prilikom paljenja suhe trave u vrtu iza obitejske kuće u Štitaru, u ulici M. Gupca, jučer, 23. ožujka, tijekom poslijepodneva, 81-godišnjak je, uslijed neopreznog nadziranja vatre, nehotice zapalio plastenik 56-godišnjeg susjeda. Materijalna šteta iznosi nekoliko tisuća kuna.

Danas, oko 2,30 sati u Jarmini, u ulici B. Radića, policijska ophodnja zatekla je neposredno nakon provale u trgovinu mješovitom robom 30-godišnjaka iz Mikleuša. 30-godišnjak je uhićen i priveden u službene prostorije policije gdje je u tijeku kiminalističko istraživanje, izvjestili su iz polcije.

Očevidom na mjestu događaja pronađena je veća količina cigareta koju je 30-godišnajk namjeravao otuđiti.

 

 

 

 

Hitovi: 786