USKLADIMO FREKVENCIJE

PU Vukovarsko-srijemska:Krađa kosilica iz župnog ureda

Kategorija: /
Autor: B. G. Dabić

Iz pomoćnih prostorija uz Župni ured u Soljanima, u ulici B.Radić, otuđene su dvije kosilice i nekoliko desetaka litara benzina.Krađa se dogodila unazad nekoliko mjeseci.Unazad nekoliko tjedana nepoznati počinitelj provalio je u obiteljsku kuću 79–godišnjaka u Iloku, u ulici K. Branimira. Otuđen je televizor. Ukupna materijalna šteta iznosi nekoliko tisuća kuna, stoji u priopćenju PU Vukovarsko-srijemske.

Na području PU vukovarsko-srijemske tijekom proteklog vikenda zabilježeno je 14 prometnih nesreća, od čega 12 prometnih nesreća u kojima je nastupila samo materijalna šteta te dvije prometne nesreća u kojima su ukupno dvije osobe lakše ozlijeđene (Vinkovci, Andrijaševci).

Hitovi: 445