USKLADIMO FREKVENCIJE

PZ Napredak organizira zimska savjetovanja za poljoprivrednike

Kategorija: /
Autor: Sanja Pavelić

I ove godine Poljoprivredna zadruga Napredak organizira zimske stručne susrete s poljoprivrednim proizvođačima Županjske Posavine i svojim kooperantima.

Sutra je prvi okrugli stol na temu: Edukacija poljoprivrednih proizvođača o novostima u proizvodno – tehnološkom procesu poljoprivredne proizvodnje, kaže Marko Bačić ,direktor Poljoprivredne zadruge Napredak, te dodaje kako će sutra savjete iz poljoprivrede kooperantima i proizvođačima dati stručnjaci iz tvrtke KWS Sjeme, Orchem o Agrigentich.

Drugo savjetovanje bit će organizirano 25. siječnja, potom prve veljače i posljednje ovogodišnje bit će 8. veljače.

Bačić ističe kako je odaziv proizvođača na ova savjetovanja značajan i velik, a poljoprivrednici su kroz okrugle stolove informirani o svim novosti u tehnoškom procesu proizvodnje te zaštiti i sjemenu.

 

Hitovi: 836