USKLADIMO FREKVENCIJE

Sajam zlatne niti

Kategorija: /
Autor: Z.Knežević

Već osmu godinu za redom zahvaljujući Turističkoj zajednici Grada Županja i Gradu Županji brojni se izlagači okupljaju na Sajmu zlatne niti u okviru Šokačkog sijela, sa željom da pokažu svu raskoš tradicijskih običaja pretočenih u brojne autohtone suvenire, ručno izrađene predmete, domaće specijalitete. Tako je i ove godine, a sajam zlatne niti otvoren je danas na Trgu kralja Tomislava. Brojnim izlagačima najprije se obratio Mirko Bačić, direktor Turističke zajednice Grada Županja koji je zahvalio svima koji sudjeluju na sajmu. Ovogodišnji Sajam zlatne niti u okviru 51. Šokačkog sijela otvorio je gradonačelnik Županje i saborski zastupnik Davor Miličević koji je izrazio zadovoljstvo što se u okviru Šokačkog sijela održava ovakva priredba na kojoj brojni izlagači mogu predstaviti svoje rukotvorine i obrte, te je izlagačima poručio da će sljedeće godine Grad Županja snositi sve troškove njihovog zakupa mjesta i štandova.

Hitovi: 388