USKLADIMO FREKVENCIJE

Slavonija Županja započela s otkupom pšenice

Kategorija: /

Slavonija Županja d.d. Županja obavještava sve poljoprivredne proizvođače, otkupljivače i organizatore poljoprivredne proizvodnje da otkupljuje velike količine pšenice po najboljim uvjetima na tržištu . Kao jedan od najznačajnijih parametara u kojima je napravljen iskorak jest cijena, a poseban naglasak stavljen je na poljoprivredne proizvođače te su napravljene povoljnije parametre hektolitarske mase za njih. Plaćanje je unutar jednog dana, a troškove prijema za pšenicu koja je predmet kupovine od strane Slavonija Županja d.d. ne naplaćuju. Obzirom da dugi niz godina organiziraju i proizvodnju šećerne repe, provjereni i stručni agronomi spremni su ponuditi pomoć i znanje u proizvodnji pšenice roda 2019. i na taj način obilježiti 70 godina postojanja poduzeća Slavonija Županja.Pozivaju se i svi zainteresirani poljoprivrednici za organizaciju poljoprivredne proizvodnje za ugovaranje proizvodnje za narednu godinu. Slavonija Županja, kao jedan od lidera u proizvodnji brašna, ugovorene količine iskoristit će za povećanje udjela u proizvodnji brašna. Pozivaju sve zainteresirane poljoprivrednike za organizaciju poljoprivredne proizvodnje, da nam se slobodno obrate za ugovaranje proizvodnje za narednu godinu.

Hitovi: 298