USKLADIMO FREKVENCIJE

Priznanja za najuspješnije poduzetnike

Kategorija: /
Autor: Sanja Pavelić
Izborom najbolje velike, srednje i male proizvodne investicije Lider invest, poslovni tjednik Lidert želi mijenjati sustav vrijednosti i doprinijeti da oni koji investiraju postanu istinski junaci u javnosti.Već treću godinu za redom Lider prepoznaje, bira i nagrađuje najbolje u kategorijama velikih, srednjih i malih proizvodnih investicija. To je priznanje svim do sada nagrađenim poduzetnicima, ali i poticaj ostalima.
Posebna priznanja dobili su županjska tvrtaka Akord, Multinorm Cerna  i Grad-export. 
Kriteriji odabira bili su udio izvoza, broj novootvorenih radnih mjesta i suvremenost tehnologije. Uz to, investicija je morala stvoriti uvjete za zapošljavanje većeg broja ljudi, pridonijeti razvoju proizvodnje i konkurentnosti hrvatskoga gospodarstva, uvesti i razviti nove tehnologije, podići sigurnost i kvalitetu života građana, pridonijeti održivom razvoju i zaštiti okoliša te stvoriti dodanu vrijednost.
 
 
 
 
Hitovi: 376