USKLADIMO FREKVENCIJE

Uskrsni doručak u Vukovarsko srijemskoj županiji

Kategorija: /
Autor: Sanja Pavelić

Vukovarsko-srijemska županija u suradnji s tvrtkom Agro-klaster predstavila je u Vukovaru svoju drugu promotivnu akciju ‘Uskrsni doručak’tradicionalne slavonske prehrambene proizvode koji se jedu za doručak na blagdan Uskrsa – šunku, kobasice, jaja, sireve i razne namaze te prirodne sokove i vina, proizvedene na OPG-ima u našoj županiji.

Direktor Agro-klastera Zdenko Podolar rekao je kako su u ovih godinu dana od pokretanja i intenziviranja aktivnosti klastera ostvareni brojni ciljevi. “Uspjeli smo okupiti proizvođače te ih umrežiti i organizirati, a osnovali smo šest granskih klastera, otvorili smo kontakte i komunikaciju sa hotelijerima i ugostiteljima te smo u ovih godinu dana došli do faze da s potencijalnim kupcima razgovaramo o konkrentnim cijenama i isporukama naših prizvoda u hotele i restorane na Jadranu.”, rekao je Podolar. Paralelno s ovim aktivnostima u Agro-klasteru razvijaju i nove projekte.

Hitovi: 224