USKLADIMO FREKVENCIJE

XIII. Gospodarski sajam Cvelferije , KORISTAN I SADRŽAJNO BOGAT

Kategorija: /
Autor: S.Bogutovac
DRENOVCI – Vukovarsko-srijemska županija, Općina Drenovci i Poljoprivredno poduzetnički inkubator Drenovci su pokrovitelji i organizatori i ovog XIII. Gospodarskog sajma Cvelferije.Sajam je sadržajno koristan i bogat. Upravni odjel za poljoprivredu VSŽ organizira u susret danu sajma u ponedjeljak 28. i utorak 29. rujna teorijsku i praktičnu „ Edukaciju za senzorene analitičare mesnih proizvoda – sudac početnik“.Edukaciju će održati prof. dr. Ivica Kos sa Agronomskog fakulteta Sveučilišta u Zagrebu. Cilj edukacije je osposobiti polaznike za predlaganje rješenja za razvoj kontrolu i poboljšanje proizvoda uvažavajući tehnološke smjernice i senzorske karakteristike proizvoda. Polaznicima će biti uručene potvrde s naznakom „ Sudac početnik“ čime se stiče pravo na pristupanje edukaciji za senzorskog analitičara s naznakom „ Kvalificirani sudac“. U petak 2. listopada u 10 sati je svečano otvaranje sajma, predstavljanje lokalnih proizvoda i projekata, kušanje i proglašenje najboljih pekmeza, džemova i voćnih namaza i dodjela nagrada. Točno u podne je edukacija o korištenju agrometeoroloških stanica.
Snimio na XII sajmu: S. B. Stjepan Bogutovac
Hitovi: 141