USKLADIMO FREKVENCIJE

Prirodni sapuni "Dodir prirode"

Kategorija: /
Autor: B. G. Dabić
Udruga slijepih Grada Zagreba nedavno je otvorila pogon za proizvodnju tekućih sapuna „Dodir prirode”, namijenjenih kupcima u cijeloj Hrvatskoj.
Ovo je nadogradnja projekta „Sapuni s točkicama” o čemu Goran Denis Tomašković, izvršni direktor Udruge slijepih Zagreba kaže kako se sve vrste sapuna proizvode od 100 posto od prirodnih sastojaka, te kako j to jedini pravi tekući sapun na našem tržištu bez sintetskih kemikalija. Naime, izrađeni su od svježih jestivih biljnih ulja i kalijeve lužine, obogaćeni prirodnim eteričnim uljima koja mu daju postojan, ugodan miris i pružaju prirodnu njegu kože. Ovaj projekt socijalnog poduzetništva za sada zapošljava tri osobe, a planira se zapošljavanje još tri slijepe i slabovidne osobe početkom sljedeće godine, dok daljnje zapošljavanje ovisi o prodaji ovih proizvoda koji se mogu nabaviti putem webshopa www.sapunistockicama.com.
Hitovi: 209