USKLADIMO FREKVENCIJE

Infrastrukturni objekt poslovne zone „ Velebit“ u Gunji

Kategorija: /
Autor: S.Bogutovac

GUNJA – „ Ovo je veliki dan  za Općinu Gunja. Nakon 12 godina od kada postoji poslovna zona „ Velebit“ u Gunji na prigodan način obilježen je službeni početak radova na izgradnji infrastrukture. Projekt je ovo vrijedan oko devet milijuna kuna i odnosi se samo na prvu fazu. Sredstva su Općine Gunja.“ naglasio je Anto Gutić, načelnik općine Gunja u nazočnosti, Vlade Brkić, predsjednika Općinskog vijeća, Bože Galić, župana VSŽ, predstavnika izvođača radova i Marina Medić, mag.ing. aeft. Projekt je podijeljen u tri faze. Rok završetka radova, istaknuo je gospodin Medić ove prve faze je planiran za dvije godine. On obuhvata zahvate izgradnje ceste 400 m sa pješačkim stazama, kolnim ulazima i svom ostalom infra strukturom ( kanalizacija sa crpnom stanicom, tlačnim vodoopskrbnim cjevovodom, javnom rasvjetom, cijevi za telefonsku infrastrukturu i nisko naponsku mrežu, općina ima reciklažo dvorište, centar agrokulture,a na drugoj strani su dvije energane na bio masu). Božo Galić, župan VSŽ je u povodu početka radova u Gunji rekao: „ Županija VS želi da općine Cvelferije Gunja, Drenovci i Vrbanja budu jednako razvijene i snažne kao i ostali dijelovi naše županije i ostalih dijelova Hrvatske. Veseli nas početak ovih radova u Gunji na značajnoj investiciji koju će podržati i županija“.

Hitovi: 197