USKLADIMO FREKVENCIJE

Otvorena Kuća hrvatske hrane u Zagrebu

Kategorija: /
Autor: Z.Knežević
Dio tog značajnog projekta je i Vukovarsko srijemska županija. Župan Božo Galić pozdravio je sve nazočne te izrazio zadovoljstvo ovim projektom koji se danas realizira te je izjavio: „Veselim se što smo dočekali ovaj dan da u našem Zagrebu pružimo mogućnost prodaje i kupnje naših kvalitetnih zdravih domaćih proizvoda. To je jedan od kamenčića u mozaiku koji činimo kako bi  naša Slavonija i naša Hrvatska postane samodostatna u dovoljnoj proizvodnji kvalitetna i zdrave hrane, koja će biti dostupna svima diljem Hrvatske. To je rezultat potpore Vlade i resornog ministarstva, ministrice Vučković i ministra Banožića ali i drugih ministarstava. Nastavak je to potpori Projektu Slavonija, Baranja i Srijem, kao  brojnim drugim projektima i to zahvaljujući stalnim radnim sastancima i dogovorima između Vlade i županija. Čestitam svima na pripremama i radu, našoj županijskoj tvrtki Agro-klaster što okuplja i pomaže našim obiteljskim poljoprivrednim gospodarstvima pri kvalitetnoj proizvodnji, koristeći pri tome znanje i iskustvo znanstvene zajednice. „
Na kraju, svoje obraćanje župan Galić završio je riječima: „Dođi da vidiš, dođi da se diviš, Kupuj domaće da zdravo živiš!“

 

Hitovi: 184