USKLADIMO FREKVENCIJE

Otvorena tvrtka Poslovne konzultacije Terra 12 u Županji

Kategorija: /
Autor: Sanja Pavelić
U Županji je počela s radom tvrtka Poslovne konzultacije Terra 12, riječ je o tvrtki koja će organizirati savjetovanja, pripremati projekte za povlačenje sredstava iz EU fondova, pomagati postojećim ali i novim poduzetnicima, te druge aktivnosti vezane za ekonomska i poslovna pitanja.
Blagoslov je i velika odgovornost utjecati na odabir smjera životnih putova. Upravo to radimo kao karijerni savjetnik - informiramo, usmjeravamo i savjetujemo o odabiru, razvoju i upravljanju karijerom – ističe Ana Komesarović voditeljica projekata u obiteljskoj tvrtki Terra 12 dodajući kako u
okviru projekta COMMON - Razvoj poslovnog okruženja kroz obrazovanje radne snage u skladu s potrebama tržišta, koji je 85% sufinanciran sredstvima EFRR i IPA II fondova Europske unije iz programa Interreg IPA programa prekogranične suradnje Hrvatska – Srbija 2014-2020, a vodeći partner je VURA d.o.o., upravo Terra 12 pruža usluge - individualno savjetovanje o razvoju karijere za 10 osoba kako bi se usmjerili i osnažili.
On-line savjetovanje je izazov, ali kada su polaznici istinski spremni postaviti čvrste temelje svog poslovnog razvoja - biti njihov karijerni savjetnik je prava povlastica – zaključuje Komesarović i poziva sve poduzetnike da im se jave kako bi osnažili i razvili zajedno njihove poslovne ideje.
 
Hitovi: 406