USKLADIMO FREKVENCIJE

Prezentacije mjera za male i mlade poljoprivrednike

Kategorija: /
Autor: Z.Knežević

Upravni odjel za poljoprivredu, šumarstvo i ruralni razvoj Vukovarsko-srijemske županije vrši promoviranje mjere 6. Programa ruralnog razvoja Republike Hrvatske 2014. – 2020. godine, podmjere 6.1. operacije tipa 6.1.1. za mlade poljoprivrednike i podmjere 6.3. operacije 6.3.1. za male poljoprivrednike, s ciljem informiranja, iskoristivosti i povećane dostupnosti navedene mjere. 

"Promoviranje i prezentacija ima za cilj upoznati sve mlade i male poljoprivrednike o dostupnosti novčanih sredstava iz fondova Europske unije, kao i uputiti ih na moguće probleme i njihova rješenja razgovorom s poljoprivrednicima koji su već korisnici mjere 6." istaknuo je u Županji Darko Juzbašić, pomoćnik pročelnika Upravnog odjela za poljoprivredu, šumarstvo i ruralni razvoj Vukovarsko-srijemske županije dodajući da je Upravni odjel za poljoprivredu, šumarstvo i ruralni razvoj odlučio putem prezentacija animirati što veći broj malih i mladih poljoprivrednika da se više angažiraju i dođu do pravih informacija, te da se pokušaju kandidirati na ove mjere. "Natječaj je raspisan za jednu od mjera, a pripravnici Upravnog odjela pripremili su kvalitetne prezentacije, tu su i predstavnici Savjetodavne službe, Lokalnih razvojnih agencija i Agencija za razvoj, dakle, sve što zanima male i mlade poljoprivrednike mogu saznati na jednome mjestu, na ovakvim prezentacija koje se odvijaju na području cijele županije." pojasnio je Juzbašić i pozvao sve male i mlade poljoprivrednike da se informiraju i odluče javiti na natječaje.

 

 

 

Hitovi: 680