USKLADIMO FREKVENCIJE

JFolder: :files: Putanja nije direktorij. Putanja: /home2/radiozu/public_html/images1/gospodarstvo/2014-02-07
There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images1/gospodarstvo/2014-02-07

Zimska predavanja za poljoprivrednike

Kategorija: /
Autor: J.W.D.

Svake zime, punih 19 godina, Poljoprivredna zadruga "Napredak" Županja organizira za svoje kooperante stručne skupove,odnosno, okrugle stolove."Poljoprivreda, što setiče polja, ovih dana odmara, pa je zimski odmor idealno vrijeme za naše stručne susrete na kojima se okupi više od 200 poljoprivrednika."istaknuo je Marko Bačić, direktor PZ "Napredak" Županja, dodajući kako se na zimskim predavanjima poljoprivrednici educiraju."I ne samo to. Razmjena iskustava, planova, druženje, sve je to dio naših tradicionalnih predavanja koja će sljedeće godine imati i jubilej, punih 20 godina."zadovoljno je ustvrdio M.Bačić. Na ovotjednom predavanju predstavio se, između ostalih, i Pionerr, a sljedeća edukacija proizvođača o novostima u proizvodno-tehnološkom procesu poljoprivredne proizvodnje bit će za tjedan dana, 13.2.2014. u restoranu „Kristal“ u 10,30.

Z.K.

{gallery}gospodarstvo/2014-02-07{/gallery}

Hitovi: 1551