USKLADIMO FREKVENCIJE

JFolder: :files: Putanja nije direktorij. Putanja: /home2/radiozu/public_html/images1/gospodarstvo/2014-05/hrv_vode
There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images1//gospodarstvo/2014-05/hrv_vode

Radni sastanak s predstavnicima Hrvatskih voda

Kategorija: /
Autor: J.W.D.

Projekt sufinanciran sredstvima EU fondova, poboljšanje vodno komunalne infrastrukture aglomeracije Županja, bila je jedna od tema današnjeg sastanka gradonačelnika Županje Davora Miličevića s generalnim direktorom Hrvatskih

voda Ivicom Plišićem. Radni sastanak održan je u uredu gradonačelnika, a uz predstavnike Hrvatskih voda i grada Županja, kao i Vukovarsko-srijemske županije, nazočio je i načelnik Općine Štitar Marko Bikić, te predstavnici tvrtke Komunalac na čelu s direktorom Ilijom Lešićem. U izjavi za program HRŽ-a osvrnuo se i na situaciju s poplavama, odnosno, istaknuo je da na terenu problema nema s obzirom na količinu oborina.“Godišnje ulažemo i 200 milijuna kuna koliko prikupimo iz vodnog doprinosa na izgradnju novih objekata za obranu od poplava.“ naglasio je generalni direktor Hrvatskih voda Ivica Plišić. Na sastanku je bilo riječi i o vodnim građevinama sufinanciranim iz redovitog programa financiranja Hrvatskih voda (obaloutvrda Županja, rekonstrukcija glavnih vodoopskrbnih cjevovoda od azbest cementnih cijevu u gradu Županja-I faza). Inače, predstavnici Hrvatskih voda nakon sastanka u uredu županjskog gradonačelnika obišli su i savsku šetnicu, kao i Zavičajni muzej „Stjepana Grubera“ u kojem ih je dočekala ravnateljica muzeja Janja Juzbašić.

Z.Knežević

{gallery}/gospodarstvo/2014-05/hrv_vode{/gallery}

Hitovi: 1537