USKLADIMO FREKVENCIJE

Mobilno reciklažno dvorište

Kategorija: /
Autor: Z.Knežević

Mobilno reciklažno dvorište županjska tvrtka "Čistoća" koristi kako bi građani mogli u prvom tjednu u mjesecu na gradskoj tržnici odložiti otpad koji proizvedu u svome kućanstvu, saznajemo od Mande Đurić, rukovoditeljice u Čistoći d.o.o.

koja pojašnjava kako se radi o pokretnoj jedinici za odlaganje otpada iz kućanstva. "Građani u mobilno reciklažno dvorište mogu odložiti 50-tak vrsta otpada, poput plastike, odjeće, stakla. No, otpad koji je označen zvjezdicom, dakle, koji pripada u opasni otpad, može se odložiti samo uz nazočnost našeg djelatnika." dodala je Manda Đurić, rukovoditeljica u Čistoći d.o.o. Županja. Mobilno reciklažno dvorište građanima će biti na usluzi sve do izgradnje reciklažnog dvorišta, ističu u Čistoći d.o.o. Županja. U mjesecu kolovozu mobilno reciklažno dvorište bit će na tržnici u Županji od 6. do 11. kolovoza.

 

 

Hitovi: 771