USKLADIMO FREKVENCIJE

Nova licitacija prodajnih mjesta

Kategorija: /
Autor: Z.Knežević

Tvrtka Čistoća Županja d.o.o. danas je na gradskoj tržnici održala licitaciju prodajnih mjesta.

Iako je i na županjskoj tržnici sve manje i prodavača i kupaca, zainteresiranih za prodajna mjesta bilo je, saznajemo od Mande Đurić, rukovoditeljice u Čistoći Županja d.o.o. koja ističe kako se javilo dvadesetak prodavača.

"Voljeli bismo kada bi prodavača na tržnici bilo još više, ali evo, svjedoci smo kako ih je sve manje, kao i kupaca. No, tržnica je i dalje mjesto na koje srijedom i subotom građani rado dolaze." rekla je Manda Đurić. Pozvala je sve vlasnike OPG-ova koji do sada nisu ishodili zelene certifikate da im se jave do kraja veljače. "I ove ćemo godine nastaviti sa zelenim certificiranjem, jer i prodavači koji uzgajaju povrće i voće, ali i nude suhomesnate proizvode, jaja i drugo, žele da kupci znaju kako je sve to uzgojeno i proizvedeno na njihovim imanjima, dakle, domaće je." istaknula je Manda Đurić, rukovoditeljica u Čistoći Županja d.o.o.

Hitovi: 570