USKLADIMO FREKVENCIJE

Licitacija klupa i najava zelenih certifikata

Kategorija: /
Autor: Z.Knežević

 Uz rad na održavanju gradskih cesta, u Čistoći d.o.o. obavljaju i redovite aktivnosti, a jedna od njih danas se odnosila i na licitaciju klupa na gradskoj tržnici. Pozivu se odazvalo dvadesetak prodavača, odnosno, korisnika klupa na tržnici, a tom prigodom Manda Đurić ih je upoznala i s novinama u radu na tržnici. "Zajedno sa Savjetodavnom službom i Udrugom hrvatskih tržnica našim ćemo prodavačima omogućiti da dobiju zelene certifikate. Znači, naši prodavači koji imaju vlastitu proizvodnju moći će dobiti zelene certifikate za tu svoju proizvodnju i to će im dobro doći na tržnici." najavila je M.Đurić. Pojašnjava kako će im zeleni certifikati dobro doći i za prodaju na drugim tržnicama. "Dobit će certifikat, oznake, kape, pregače, dakle, bit će vidljivi kupcima i ta se praksa, do sada, dobro pokazala u sredinama koji su već obavili certificiranje OPG-ovaca koji imaju vlastitu proizvodnju." dodala je Manda Đurić. Za sada će nositelji zelenih certifikata ostati na svojim prodajnim mjestima na gradskoj tržnici, no u "Čistoći" d.o.o. najavljuju mogućnost da OPG-ovi koji imaju zelene certifikate imaju i svoj posebni dio na tržnici.

Hitovi: 774