USKLADIMO FREKVENCIJE

Oprez, novi snijeg!

Kategorija: /
Autor: Z.Knežević

 

 Zimska služba županjske "Čistoće" d.o.o. na terenu je, a noćas je pluženje snijega i posipavanje solju gradskih cesta započelo sat vremena iza ponoći.

"Radi se i na čišćenju nogostupa, no obzirom da je mini traktor u kvaru, pješačke staze nisu do kraja očišćene od snijega. Trudimo se učiniti sve kako ne bi bilo problema zbog novog snijega." poručili su iz županjske "Čistoće" d.o.o., koja, dodaju, posao na održavanju gradskih nerazvrstanih cesta u ovim zimskim uvjetima obavlja sukladno Programu zimskog održavanja cesta u kojemu su utvrđeni prioriteti i raspored izvođenja radova. Zbog većih količina snijega na pješačkim stazama u svim dijelovima Županje pješacima se preporuča krajnji oprez, obzirom da ispod snijega na pojedinim dijelovima staza ima leda. Inače, na terenu je i zimska služba Cestinga Nadcestarije Županja koja obavlja održavanje županijskih cesta.

 

 

 

Hitovi: 825