USKLADIMO FREKVENCIJE

Ralicama i lopatama protiv snijega

Kategorija: /
Autor: Z.Knežević

Više od 14 dana zimska služba županjske "Čistoće" d.o.o. u punom je pogonu, jer skoro svaki dan i na području Županje bilježimo snježne oborine. Jučerašnji je dan bio posebno "težak", jer snijeg je padao sve do kasnih večernjih sati. Ralice, traktori, bageri, sve je bilo angažirano na čišćenju snijega, pluženju cesta, kao i čišćenju pješačkih staza....U samom središtu grada i jučer su građani čistili snijeg ispred poslovnih prostora i svojih domova, no opet ima i onih koji su na to "zaboravili" ili su jednostavno ignorirali činjenicu da i ispred njihova poslovnog prostora prolaze građani.

 

I jutros iste vijesti vezane za zimsku službu: radi se, pluži....Ugaženi snijeg na sve strane... Ručno, lopatama, djelatnici "Čistoće" čiste prijelaze između nogostupa i ceste, posipava se sol i sipina...Prilazi Domu zdravlja, osnovnim i srednjim školama, Dječjem vrtiću "Maslačak" su očišćeni i prohodni, naglašavaju u zimskoj službi.

 

Hitovi: 739