USKLADIMO FREKVENCIJE

Nove trajnice u središtu Županje

Kategorija: /
Autor: Z.Knežević

Više od 200 trajnica danas su djelatnici tvrtke "Čistoća" d.o.o. Županja, u suradnji s Gradom Županja, posadili u cvjetnu gredicu u samom središtu grada, u Ulici Veliki kraj, uz semaforsko raskrižje.

"Ova je gredica veličine preko 100 kvadrata i doista smo željeli urediti je u nešto drugačijem stilu, možda nešto modernijem. Odabrali smo trajnice lovor višnje, lonicere i tuju smaragdicu koje upotpunjavamo ukrasnom korom i bijelim kamenom kako bismo dobili kompletnu sliku ove gredice." pojasnila nam je Manda Đurić, rukovoditeljica u "Čistoći" d.o.o. Županja koja je dio tima koji je osmislio uređenje ove gredice. Uz gđu. Đurić, ideju su razvili direktor "Čistoće" d.o.o. Ante Klanac, te djelatnice Snježana Knežević i Lidija Marijanović, a zajedno su je, s ostalim djelatnicima hortikulture, i proveli u djelo.... Svi se nadaju kako će se novi izgled ove cvjetne gredice svidjeti građanima, kao što im se sviđaju i ljubičaste "glavice" ukrasnog luka koji je potaknuo brojne upite...."Građani nas zovu, pitaju, interesiraju se kakvo je ovo cvijeće koje ukrašava središte grada i plijeni pozornost kuglastim cvijetom. To je ukrasni luk čije smo lukovice posadili jesenas." ističe Manda Đurić i dodaje kako procvjetali ukrasni luk zajedno s maćuhicama i stablima tulipanovca uljepšava prostor ispred nekadašnjeg "Jelena". A već sljedeći tjedan u sve cvjetne gredice bit će posađene tisuće novih ljetnica, koje su vrijedni djelatnici "Čistoće" zajedno s učenicima Obrtničko-industrijske škole Županja uzgojili u Vrtnome centru....

 

 

 

Hitovi: 2350