USKLADIMO FREKVENCIJE

"Žak i Mišo" - na otvorenom

Kategorija: /
Autor: J.W.D.

GAK

Predstavom "Žak i Miško" Gradskog amaterskog kazališta Županja sutra (srijeda,17.7.2013.) se  nastavlja  Županjsko ljeto 2013., manifestacija koja će završiti 4. kolovoza, proslavom Dana domovinske zahvalnosti i Dana branitelja.

"Tijekom Županjskog ljeta ove smo godine imali zanimljive sadržaje, iako je Komisija za kulturu imenovana tek 1. srpnja, na posljednjoj sjednici Gradskog vijeća Županje, odnosno, prvoj radnoj sjednici u novome sazivu. Očekuje nas još nekoliko zanimljivih događanja, poput oslikavanja grafitima, te aktivnosti Udruge stanara šokačkih stanova "Đeram" koji će nam prikazati pečenje kruha u krušnoj peći."ističe Zvonimir Stjepanović, predsjednik Komisije za kulturnu djelatnost Grada Županja i dodaje kako će 4. kolovoza na Trgu kralja Tomislava biti pravi tamburaški spektakl pod voditeljskom palicom humoriste Ivice Ive Oršolića. A  predstava, odnosno, komedija "Žak i Miško" GAK-a Županja bit će izvedena na otvorenom, u dvorištu dvorane kina Mladost, od 20 i 30 uz slobodan ulaz.

Z.Knežević

Hitovi: 1904