USKLADIMO FREKVENCIJE

Večeras izložba slika u Galeriji LUŽ-a 08

Kategorija: /
Autor: Z.Knežević

Nastavlja se program obilježavanja 29. kolovoza, blagdana Mučeništva svetog Ivana Krstitelja i Dana grada Županja.

Večeras će u galeriji LUŽ-a 08 biti otvorena izložba slika nastalih na ovogodišnjoj likovnoj koloniji, održanoj 30.lipnja u ugostiteljskom objektu "Štagalj". Izlaže 17 autora, a ljubitelji likovnosti moći će vidjeti 35 djela, koja će LUŽ 08 darovati Gradu Županja, pokrovitelju likovne kolonije. Otvorenje izložbe je u 19 i 30. Sutra, 23. kolovoza u Pastoralnom kulturnom središtu blaženog Alojzija Stepinca Zavičajni muzej "Stjepana Grubera" priređuje arheološku izložbu "Svijet od gline-Purić Lubanj i skrivena groblja spačvanskih bazena", dok u petak, 24. kolovoza, u Parku 131. brigade Hrvatske vojske počinje 5. river jazz festival Županja uz nastup Big banda iz Požege. U subotu, 25. kolovoza festival se nastavlja u parku, dok će na šetnici kod Zavičajnog muzeja biti Županjska petica, utrka na 5.000 metara.

 

Hitovi: 505