USKLADIMO FREKVENCIJE

Besplatno učlanjenje prvašića u Knjižnicu

Kategorija: /
Autor: B. G. Dabić

Mjesec hrvatske knjige, koji traje od 15. listopada do 15 studenog, započeli smo podijelom besplatnih članskih iskaznica za sve prvašiće županjskih osnovnih škola.

           "Tim povodom smo 15. listopada ugostili prvašiće iz OŠ Mate Lovraka, a sutradan su nam stigli i učenici iz OŠ Ivana Kozarca. Svi su oni dobili besplatno članstvo u našoj Knjižnici koje vrijedi godinu dana i pri tome smo ih upoznali sa građom koju knjižnica posjeduje i načinom rada", rekla nam je knjižničarka Jelena Buljević-Bačić.

                  "Kako je moto ovogodišnjeg Mjeseca hrvatske knjige „Baš baština“ organizirali smo radionicu na tu temu. U goste su nam došla dva druga razreda iz OŠ Fra Bernardina Tome Leakovića iz Bošnjaka. Izrađivali smo straničnike s motivima glagoljice. Vrijeme smo proveli u ugodnom druženju pri čemu su učenici ponešto naučili o glagoljici ali i o samoj knjižnici", kaže knjižničarka Snježana Zlatarić.

Hitovi: 372