USKLADIMO FREKVENCIJE

"Županjci Županji"

Kategorija: /
Autor: Z.Knežević

 

Kulturno-umjetnička udruga "Tomislav" Županja, udruga koja djeluje punih 115 godina, održala je u dvorani kina "Mladost" godišnji koncert pod nazivom "Županjci Županji".

Predsjednik KUD-a "Tomislav" Marko Maroševac zahvalio je svima koji podupiru rad udruge, prvenstveno roditeljima brojne djece i mladih koji njeguju tradiciju i baštinu. Zahvalio je i predstavnicima brojnih udruga građana s kojima "Tomislav" surađuje tijekom cijele godine, te posebno Gradu Županja.

Na koncertu koji je osmislila Marija Svirčević, voditeljica svih grupa folklora, nastupio je i Tamburaški sastav "Salaš", koji će, istaknuto je, sljedeće godine svirati na seljačkog zabavi KUD-a "Tomislav" Županja. Svome gradu i svojim sugrađankama i sugrađanima "Tomislavci" su uputili predivnu blagdansku čestitku, a tonski zapis s njihova koncerta HRŽ će emitirati sljedećih dana u programu na 97,5....

Hitovi: 429