USKLADIMO FREKVENCIJE

  Županjci pozvali na 52. Šokačko sijelo

Kategorija: /
Autor: Z.Knežević

Grad Županja, Turistička zajednica Grada Županja i Izvršni odbor 52. Šokačkog sijela prošloga su petka u Zagrebu najavili ovu našu najveću manifestaciju tradicijske kulture koja počinje u subotu, 23.veljače.Prije predstavljanja na Trgu bana Jelačića Županje i Županjci sudjelovali su u emisiji "Dobro jutro, Hrvatska" Hrvatske televizije, te i putem malih ekrana pozvali na "Šokačko sijelo". Govoreći o tome Mirko Bačić, direktor ureda Turističke zajednice Grada Županja je rekao da se zajedništvom može puno postići, što je predstavljanje na Trgu bana Jelačića i potvrdilo. Sa svojim sugrađanima bio je i gradonačelnik Županje i saborski zastupnik Davor Miličević, koji je za sve njih organizirao i obilazak Hrvatskog sabora. Inače, izlagači su u Zagrebu ostali i tijekom vikenda, a svi su zadovoljni promocijom Županje i Slavonije u glavnome gradu.

Hitovi: 343