USKLADIMO FREKVENCIJE

Proglašeni najljepše uređeni izlozi Šokačkog sijela

Kategorija: /
Autor: Sanja Pavelić

Prosudbena komisija u sastavu Zvonimir Stjepanović, Ivica Oršolić i Zlatko Kokanović donijeli su odluku o najljepše uređenom izlogu ovogodišnjeg Šokačkog sijela. Komisija je imala težak zadatak, od 7 predivno uređenih izloga bilo je doista teško odlučiti se za tri najbolja, ističe član Izvršnog odbora Zvonimir Stjepanović. Prvo mjesto osvojila je OŠ Mate Lovraka, lokal JET_SET Županja,novčani iznos 1 000 kuna i dvije ulaznice za Seljačku zabavu, drugo mjesto osvojio je Siniša Lacković trgovina Tehnokolor, novčana vrijednost 700 kuna i dvije ulaznice za Seljačku zabavu i treće mjesto za najljepše uređeni prostor osvojili su korisnici Cjelodnevnog boravka za odrasle osobe s intelektualnim i mentalnim oštećenjima GDCK Županja, novčana vrijednost od 500 kuna i dvije ulaznice za Seljačku zabavu. Stjepanović i Oršolić pozivaju i vlasnike stambenih objekata koji su uredili svoje balkone da se prijave i sudjeluju u odabiru najboljih.Hitovi: 235