USKLADIMO FREKVENCIJE

Večeras u 20 sati "Jedna putna...."

Kategorija: /
Autor: Z.Knežević

"Jedna putna..." naziv je druge samostalne izložbe slika Ivanke Galić, Županjke koja je svoju ljubav prema umjetnosti i likovnosti javnosti predstavila prvi puta prije godinu dana.

Izložba će biti otvorena večeras u 20 sati u Galeriji LUŽ-a 08. Ivanka Galić predstavit će više od 40 svojih slika, a otvorenje izložbe bit će nešto drugačije u odnosu na druge izložbe.

Autorica izložbe "Jedna putna..." Ivanka Galić zahvaljuje svima koji su pomogli u organizaciji izložbe, i to prije svega svojoj obitelji, te Općoj opasnosti, Galeriji LUŽ-08, Gradu Županja i Vukovarsko-srijemskoj županiji. Obzirom da će se program otvorenja izložbe održavati ne samo u prostoru Galerije LUŽ-a 08, već i na otvorenom prostoru ispred galerije, Grad Županja je omogućio u vrijeme izložbe i nešto drugačiju regulaciju prometa u tome dijelu grada.

Hitovi: 210