USKLADIMO FREKVENCIJE

Županjske glazbene večeri

Kategorija: /
Autor: B. G. Dabić
Županjske glazbene večeri ove se godine održavaju 11. puta po redu."I ove godine koncerti će biti 9. 10. i 11. listopada, što znači u subotu, nedjelju i ponedjeljak s početkom u 19 sati. Sve tri večeri predstavit će nam se profesionalni glazbenici kao i učenici županjske glazbene škole. U subotu svira glazbeni duo klavir i flauta, Jelena Tihomirović i Metod Sironić iz Lovrana, u nedjelju bračni par Krešimir Starčević i Antonija Jurin Starčević iz Zagreba, također na flauti i klaviru, a u ponedjeljak možemo uživati u koncertu na klarinetu i klaviru u izvedbi David Kumpare i Sandra Vešligaja iz Pule", kaže voditeljica Glazbene škole "Srećko Albini" Ana Zlatunić, organizatorica Županjskih glazbenih večeri.
Pandemija coronavirusa uskratila nam je mnoga uživanja, ponajviše u svim pogledima kulture, pa tako i u glazbi. Iskoristimo ovu priliku i ponovno uživajmo u zvucima klasične glazbe kroz koncerte 11. Županjskih glazbenih večeri!
Hitovi: 73