USKLADIMO FREKVENCIJE

Izložba „Slavonijom zbrda-zdola“

Kategorija: /
Autor: J.W.D.

U „LUŽ-u 08“ nastavljaju s aktivnostima, te su tako organizirali  još jednu izložbu. Ovoga puta tematika izložbe nešto je drugačija, a radi se o fotografijama  Hrvatskog planinarskog društva „Tikvica“ Županja , koje su postavljene u galerijskom prostoru LUŽ-a. Izložba pod nazivom „Slavonijom zbrda-zdola“će trajati  desetak dana, a posjetitelji će moći pogledati gdje su sve članovi „Tikvice „ bili i koje su planinske vrhove osvajali.

- Kada  vidimo gdje su  sve ovi naši momci i djevojke bili možemo se diviti onome što su ti entuzijasti napravili. Ovdje se radi o izložbi  Slavonski planinarski savez i   Društva „Tikvica“. Zadovoljstvo je što LUŽ može biti domaćin ovakvom jednom lijepom događanju- kazao je Zlatko Kokanović, predsjednik LUŽ-a 08.O izložbi je kratko govorio Marko Mikić, tajnik Društva „Tikvica“, a izložbu je otvorio predsjednik  Ratko Zovkić.

 B.G.D.

Hitovi: 2337