USKLADIMO FREKVENCIJE

JFolder: :files: Putanja nije direktorij. Putanja: /home2/radiozu/public_html/images1/kultura/2014-02
There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images1/kultura/2014-02

„Dopusti mu da sunce ugleda“

Kategorija: /
Autor: J.W.D.

Punih 10 godina djelovanja molitvena zajednica "Treće srce" iz župe Mučeništa sv. Ivana Krstitelja proslavila je humanitarnim koncertom u dvorani "Mladost", a sve s ciljem kako bi pomogli Udrugu "Betlehem" iz Karlovca. Cilj je bio  prikupiti što više novčanih priloga i pomoći djevojke i žene koje su krov nad glavom našle upravo u kući udruge Betlehem. "Udruga "Treće srce" svojim molitvama i susretima moli da se svako začeto dijete rodi i ugleda svjetlo dana. Kroz kuću udruge Betlehem prošle su mnoge žene, a neke od njih bile su  gošće na koncertu i svjedočile su  o svojim odlukama, sumnjama i potrebama. Nakon koncerta na kojemu su nastupili band Mir, grupa Sinapsa, tamburaški sastavi „Kristali“ i „Patria“, klapa „Slavonica“ iz Đakova i pjevač „Opće opasnosti“ Pero Galić, župnik župe Mučeništva svetog Ivana Krstitelja velečasni Ivan Varoščić je istaknuo:“Dirnut sam svime ovime što se večeras dogodilo. Hvala Županji na ovome zraku, ovoj klimi koja se događa i živi u Županji u svima.“Zahvalu Županjcima uputila je i Nevenka Šoštarić, tajnica Udruge „Betlehem“ iz Karlovca, kao i pater Euzebije Josip Knežević. Inače, iz Molitvene zajednice „Treće srce“ župe Mučeništva sv. Ivana Krstitelja zahvalili su svima koji su kupovinom ulaznice ili donacijom izravno na račun udruge „Betlehem“ pomogli ovaj humanitarni koncert, kao i svima koji su na bilo koji drugi način dali potporu prilikom organizacije koncerta „Dopusti mu da sunce ugleda“.

Zdenka Knežević

{gallery}kultura/2014-02{/gallery}

Hitovi: 1422