USKLADIMO FREKVENCIJE

Dan učitelja VSŽ proveden radno i svečano u Gunji

Kategorija: /
Autor: S.Bogutovac

 

GUNJA – Na poziv prof. Lidije Miletić, voditeljice Županijskog stručnog vijeća ravnatelja osnovnih škola VSŽ održana je radna i svečana sjednica u OŠ Antun i Stjepan Radić u Gunji koja je bila domaćin za 56 aktualnih i umirovljenih ravnatelja županije. Nazočni su se upoznali sa načinom suradnje škole i udruge Zvjezdice sa poludnevnim boravkom za djecu i odrasle s poteškoćama. Aktualne teme i obavijesti osnivača prezentirala je voditeljica Miletić.“ Učenici u Gunji su nam priredili u susret Danu učitelja ugodan program i tako čestitali Dan učitelja mi njihove čestitke prenosimo svim učiteljima. Gunjanci se mogu pohvaliti i dičiti svojom školom, jer je ovo uzorita škola u našoj županiji, a usudila bi se reći i izvan nje. Suvremeni trendovi u obrazovanju, uvođenje interaktivne komunikacijske tehnologije u nastavi je ovdje u Gunji već zaživjelo. Učitelje i ravnatelja Mišuri pohvaljujemo, a mi u županiji možemo učiti od Gunjanaca“. kazala je Miletić. Na ovu temu prikazan je film koji su snimili učenici. Ravnatelji su upoznati  o izmjenama Zakona o odgoju i obrazovanju u osnovnim i srednjim školama. Prof. Ilija Grgić je upoznao ravnatelje sa novostima iz HUROŠ-a.U svečanom dijelu su učenici iz Gunje priredili maštovit kulturno zabavni program za što su dobili zasluženi pljesak.

Hitovi: 794