USKLADIMO FREKVENCIJE

Otkrij svoje talente!

Kategorija: /
Autor: Z.Knežević

U organizaciji Tehničke škole Županje, te tvrtki Festo i Siemens danas je u Amfiteatru srednjih škola u okviru Europskog tjedna vještina u strukovnom obrazovanju i osposobljavanju održan događaj pod nazivom Otkrij svoje talente!

Naime, Europski tjedan vještina stečenih u strukovnom obrazovanju i osposobljavanju pokreće se na inicijativu Europske komisije kako bi se strukovno obrazovanje i osposobljavanje za napredne vještine i kvalitetna radna mjesta učinilo privlačnijim kroz razna događanja koja će se održavati u cijeloj Europi, na lokalnoj, regionalnoj i državnoj razini. Zainteresirani sudionici Tjedna imaju priliku razmijeniti primjere izvrsnosti s područja strukovnog obrazovanja i osposobljavanja, inovativne nastavne prakse, uspješne strukovne programe koji potiču naukovanja, primjere učenja na radnome mjestu, usavršavanja i prekvalifikacije te održivih partnerstava između poduzeća i obrazovnih ustanova. Pred brojnim sudionicima skupa prof. Jozo Jurkić, ravnatelj Tehničke škole Županja, opširno je govorio o radu škole, uspjehu učenika, ciljevima koje su si zacrtali u radu. U ime Vukovarsko-srijemske županije, kao i Grada Županja sudionike skupa pozdravio je Kruno Šarić. Predstavljeni su dugogodišnji partneri Tehničke škole Županja tvrtke Festo i Siemens te novi partneri. "Ovim događajem željeli smo sudjelovati u stvaranju novih privrednih tijekova te doznati potrebe privrede." naglasio je prof. Jozo Jurkić.Hitovi: 459