USKLADIMO FREKVENCIJE

Učenici Obrtničko-industrijske škole prikupljaju donacije za ekskurziju

Kategorija: /
Autor: Z.Knežević

Ekskurzije su uvijek bile skupe i pravi udar na džep roditelja, pa su budući ekonomisti, učenici Obrtničko-industrijske škole Županja, predvođeni svojom razrednicom, prof. Vesnom Ivančičević, nastavili prikupljati donacije kako bi barem malo ublažili troškove....

Obzirom da su uskrsni blagdani sve bliži, a svatko želi u svome domu imati barem nekakvog zeku, jaje ili košaricu, učenici su zajedno s roditeljima izradili brojne ukrase i ponudili ih u školskome hodniku svojim prijateljima iz drugih razreda i sve tri srednje škole....Maštoviti drveni zečići, bojana jaja i uskrsne i proljetne košare....samo je dio ove zanimljive ponude....Svakako ih treba posjetiti, razgledati što su ponudili i podržati ove vrijedne učenike u prikupljanju donacija za ekskurziju....

Hitovi: 854