USKLADIMO FREKVENCIJE

Dan otvorenih vrata

Kategorija: /
Autor: Z.Knežević

Do 16 sati mogu se razgledati prostore ovih srednjih škola, upoznati njihove programe i zanimanja za koja se školuju mladi, te vidjeti kako realiziraju brojne projekte. A obišli su ih danas i najmlađi, djeca iz Dječjeg vrtića "Maslačak" Županja....posjetili su Obrtničko-industrijsku školu i "osmaši" iz Babine Grede i Gradišta, upoznali se s radom škole, opremom, brojnim projektima i mogućnostima....Zaigrali su i edukativne kvizove i odgovorili, između ostalog, na pitanje planiraju li nakon srednje škole ostati u Hrvatskoj....Tehničku školu Županja obišao je i gradonačelnik Davor Miličević sa suradnicima, a ravnatelj škole, prof. Jozo Jurkić i danas je bio izvrstan u izjavama za HRŽ...Ima se još vremena doći do ovih gradskih srednjih škola, vidjeti "pametnu kuću" ili robotsku ruku u Tehničkoj školi, zaviriti u mikroskope kod "fitića", razgovarati u učionici kod ekonomista, kušati nešto u kabinetu kod kuhara i konobara..."Dan otvorenih vrata" otvorio je u Tehničkoj školi Županja i Obrtničko-industrijskoj školi Županja mogućnost i nama da zabilježimo jedinstvene fotografije njihovih prostora i kvalitetnih i pametnih rješenja...

 

Hitovi: 361