USKLADIMO FREKVENCIJE

Završna konferencija projekta PIN :Pismenost inicijativa

Kategorija: /
Autor: Z.Knežević

 

U Amfiteatru Gimnazije održana je završna konferencija projekta "PIN: Pismenost inicijativa" napretka kojeg provodi Obrtničko-industrijska škola Županja zajedno s partnerima a koji je sufinanciran sredstvima Europske unije iz Europskog socijalnog fonda.

Ukupna vrijednost projekta, kao i iznos bespovratnih sredstava je 726.252,60 kuna. Naime, Obrtničko-industrijska škola Županja s partnerima Osnovnom školma "I.G.Kovačić" iz Štitara, Osnovnom školom "M.Stojanović" iz Babine Grede i Lokalnom agencijom za razvoj Vjeverica d.o.o. provodi projekt kojemu je cilj povećati kapacitete škola za provedbu aktivnosti u okviru školskog kurikuluma usmjerenih razvoju čitalačke, prirodoslovne, multikulturalne i financijske pismenosti. Pozdravljajući nazočne na završnoj konferenciji ravnatelj Obrtničko-industrijske škole Županja prof. Slavko Šokičić je zahvalio svima koji su sudjelovali u realizaciji projekta, dok je čestitke na provedbi projekta PIN uputila i pročelnica Upravnog odjela za obrazovanje Vukovarsko-srijemske županije Jadranka Mustapić-Karlić.

Hitovi: 382