USKLADIMO FREKVENCIJE

Na Županijskoj smotri prvo mjesto pripalo Učeničkoj zadruzi "Klasje"

Kategorija: /
Autor: B. G. Dabić


Na Županijskoj smotri učeničkih zadruga osnovnih i srednjih škola održanoj u Vođincima Učenička zadruga "Klasje" Obrtničko-industrijske škole Županja osvojila je prvo mjesto.

 

Sudjelovale su učenice Dorotea Kamenski i Marta Lenić, 3 a razreda odjevnih tehničara. One su prezentirale raznovrstnost, bogatstvo i kvalitetu Zadruge "Klasje" i pokazale zavidne vještine u izradi zlatoveza. "To je bilo jako uspješno, a zapažena je bila i estetika našeg izložbenog štanda, posebno ukrasni jastučići, predmeti izrađeni pirotehnikom, kutije rađene salvetnom tehnikom...", ponosna je na svoje učenice i Zadrugu voditeljica prof. Sanja Barbir Bošnjaković, koja je i voditeljica Podružnice učeničkih zadruga Vukovarsko- srijemske županije.

 

Zadruga "Klasje" će sudjelovati na državnoj smotri, koja će se održati u listopadu 2019. godine u Vinkovcima.

Hitovi: 312