USKLADIMO FREKVENCIJE

Priznanja učenicima i mentorima

Kategorija: /
Autor: Z.Knežević

Više od 350 učenika osnovnih i srednjih škola, koji su ove školske godine osvojili jedno od prva tri mjesta na županijskim natjecanjima i sudjelovali na državnim natjecanjima, primilo je danas priznanja i nagrade Grada Županja. Priznanja i nagrade uručene su i njihovim mentorima, a svima se na svečanosti u Amfiteatru Gimnazije obratio gradonačelnik Davor Miličević koji je uputio čestitke i učenicima i mentorima, te se osvrnuo na program stipendiranja studenata s područja Grada Županja. Zahvalio se svim sudionicima natjecanja koji su i tijekom ove školske godine na poseban način diljem Hrvatske pronijeli izvrstan glas o Županji.Gradonačelnik Miličević je uručio priznanja i nagrade učenicima i mentorima Osnovne škole "Ivana Kozarca", dok je Kruno Šarić, zamjenik gradonačelnika i pročelnik Upravnog odjela za sport, mlade i demografiju Vukovarsko-srijemske županije uručio nagrade i priznanja učenicima i mentorima iz Osnovne škole "Mate Lovraka" i Gimnazije Županja. Zamjenik gradonačelnika Mladen Dogan uručio je priznanja i nagrade učenicima i mentorima iz Obrtničko-industrijske škole Županja, dok je predsjednica Gradskog vijeća Županje Nada Galović uručila priznanja i nagrade učenicima Tehničke škole Županja. Svečanosti su nazočili i ravnatelj Osnovne škole Ivana Kozarca prof. Vladimir Jozanović, ravnatelj Tehničke škole Županja prof. Jozo Jurkić, te ravnatelj Gimnazije Županja prof. Ivica Živković koji je i zahvalio u ime nagrađenih učenika i mentora.

Hitovi: 320