USKLADIMO FREKVENCIJE

Grad Županja:Zahtjev za novčanu pomoć za radne bilježnice

Kategorija: /
Autor: Z.Knežević

Grad Županja je uputio poziv roditeljima /udomiteljima učenika upisanih u Osnovnu školu "Ivana Kozarca" i Osnovnu školu "Mate Lovraka" kao i roditeljima /udomiteljima učenika koji imaju prebivalište prijavljeno u gradu Županji a upisani su u jednu od srednjih škola u gradu Županji ili izvan grada Županje da podnesu zahtjev za novčanu pomoć za kupovinu radnih bilježnica/školskog pribora u školskoj godini 2019/2020.

Obrazac zahtjeva može se pronaći na porti Grada Županja te mrežnim stranicama Grada Županja i osnovnih i srednjih škola u gradu Županji.

Ispunjeni obrazac uz koji se prilaže kopija osobne iskaznice podnositelja zahtjeva i podatak o računu na koji će biti isplaćena odobrena novčana sredstva predaju se u Grad Županja, J.J.Strossmayera 1, Županja – soba broj 11.

 

Hitovi: 668