USKLADIMO FREKVENCIJE

Nagrađene profesorice

Kategorija: /
Autor: Z.Knežević

 

Svjetski dan učitelja ove godine u Hrvatskoj poseban je jer je prvi put Ministarstvo obrazovanja nagradilo najbolje – 510 odgojno-obrazovnih djelatnika kojima je u subotu na svečanosti u Nacionalnoj i sveučilišnoj knjižnici (NSK) nagrade uručila ministrica znanosti i obrazovanja Blaženka Divjak.

NSK je tako u subotu okupio najbolje odgojiteljice i odgojitelje, učiteljice i učitelje, nastavnice i nastavnike te profesorice i profesore iz cijele Hrvatske koji su se posebno istaknuli tijekom prošle školske godine, a kojima je ministrica Divjak poručila da budu hrabri u provedbi obrazovne reforme te da će ih Ministarstvo u tomu podupirati i pomagati jer bez njih reforma jednostavno ne može uspjeti. Iz Gimnazije Županja nagrađena je Danijela Kegalj, a iz Obrtničko-industrijske škole Županja nagrađeni su Dubravka Gvozdić i Vedrana Šarec. Čestitamo našim profesoricama i suradnicama HRŽ-a!

Hitovi: 425